Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Hakkımızda

İklimlendirme Teknolojileri üzerine kurumsal müşterilere hitap eden bir yapı ile kurulan Delta Klima Teknolojileri, 1994 yılından beri İzmir merkezli olarak tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bornova, Balçova ve Çeşme’deki ofislerimiz ve 30 kişilik profesyonel ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik pratik ve uygun maliyetli çözümler üretmekteyiz.

Faaliyet alanlarımız;

  • Lüks konutlar, orta ve büyük boy işletmelerin iklimlendirme ve havalandırma sistem gereksinimlerini karşılamak ve hizmet vermektir.

Bu anlamda ihtiyaç duyulan Split, Multi, VRV Merkezi Sistem, HRV Isı Geri Kazanımlı cihazları, size uygun tasarlayıp projelendirmek, uygulamak ve sonrasında vereceğimiz teknik destek ile daimi memnuniyetinizi sağlamak önceliğimizdir.

Projelerimizi çalışırken her türlü konut ve kurumun en güçlü değerinin, içinde yaşayan ve çalışan insanlar olduğunu biliyor, onların keyifli ve verimli olabilecekleri ideal ortam havasını yaratarak, sizin refahınızı tecrübemizle birleştiriyoruz.

Delta Klima Teknolojileri diğer iklimlendirme firmalarından farklıdır.

Yaklaşımımız

Yaklaşımımız

Kurum olarak yaklaşımımız, yaşam ve çalışma alanlarınıza verdiğimiz öneme dayalıdır.

Delta Klima Teknolojileri ekibi üyeleri itinayla seçilmiştir. Çalışanlarımızın çoğu en başından itibaren bizimle birliktedir.Yeni katılan her birey, kısa sürede ailenin bir parçası haline gelir. Her birimiz çalışkan, enerjik ve yaratıcıyız. En önemlisi de ekibimiz, yaptığımız işi gerçekten önemser.

Müşterilerimizle iş ortağı statüsünde kurduğumuz ilişkilerden gurur duyuyoruz – bizim çalışanlarımız sizleri dinler. Bu da bize, yaşam ve çalışma alanlarınızda tam olarak ihtiyaç duyulan ortam havasını sunma olanağı sağlar. Eminiz ki işbirlikçi yaklaşımımız, başarımızın anahtarı.

Misyonumuz

Misyonumuz

Sahip olduğumuz değerlerle iş ortağı statüsünde çalıştığımız müşterilerimize konforlu bir yaşam ve iş ortamı yaratarak, en yeni klima teknoloji dünyasından tam anlamı ile istifade etmelerini sağlamaktır. Müşterilerimizi tanımak, ihtiyaçlarını tespit etmek, isteklerini ve değerlerini anlayabilmek için zaman ayırıp en doğru çözümü mümkün kıldığımızdan emin olmak isteriz.

İnanıyoruz ki, 27 yıllık geçmişimiz ve müşterilerimizle süre gelen güçlü ilişkilerimiz bu yaklaşımımızın neticesidir. İstikrarlı ve prensipli çalışmamızın kanıtı; yüzlerce referansımızdır.

Sertifikalarımız & Belgelerimiz

Sertifikalarımız

MAKSİMUM KONFOR

Hayat tarzınıza göre ayarlanmış
bir ortam havasında yaşayın.

YÜKSEK KALİTE

Rahatlayın ve güvenilir
çözümlerin avantajlarından yararlanın.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Enerji tasarruflu çözümlerimizle
enerji faturalarınızdan tasarruf edin.

AKILLI KONTROL

Akıllı programlama teknolojilerimizle
ortam havanızı her yerden kontrol edin.